0(212) 693 09 09

OTOPARK AYNASI

Otopark aynası açık ve kapalı park yerleri, garaj, alışveriş merkezi, site, lojman, devlet ve özel işletmelerde kullanılan bombeli güvenlik otopark aynalarıdır. Kapalı ve açık park alanlarında giriş-çıkış noktalarında, direk ve duvar kısımlarına montajı yapılarak kullanılmaktadır. Alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılan bu aynalar park etme, yanaşma, geçiş noktalarında kaza riskini, çarpmaları mükemmel derecede engellemektedir. Bu ürünler cam ve akrilik olarak kullanılabilmektedir. Cam ürünleri Şişecam kalitesinde 4mm gümüş üstü bakır üstü İtalyan boyası kaplaması ile üretilmektedir. Akrilik aynalar hammadde olarak pleksiden üretilmektedir ve 2mm’dir.

Otopark aynalarını ölçü olarak kaçlık cm’lik ayna kullanmalıyım diye düşünürken iki beton direk, park alanı metrekaresi büyüklüğünü düşünerek karar vermeniz daha doğru olacaktır.

Bizlere doğru ölçülerde sipariş vermek, otopark aynası ve aynalarının modelleri, fiyatları, satışı hakkında bilgi almak için 0212 693 09 09 dan ulaşabilirsiniz.


bank

Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.